Plicell Perde Modelleri Döşemealtı - Antalya

Plicell Perde Modelleri Döşemealtı - Antalya

Plicell Perde Modelleri Döşemealtı - Antalya

Son zamanlarda sık sık adını duyduğumuz ve neredeyse her yerde görmeye başladığımız plicell perde özellikle cam balkonlarda, mutfaklarda veya ofislerde yaygın olarak kullanılmakta olan perde çeşididir.

Kolay kullanımı ve şık bir görünümü sayesinde birçok alanda kullanılmakta olan plicell perde modelleri tamamen zevk ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlanabilmektedir. Plicell Perde Nedir? Modelleri ve fiyatları hakkında merak edilen sorularınızın cevabına yazımızın içeriğinde ulaşabilirsiniz.

Plicell Perde Nedir?

Plicell perde, kumaşın üst üste katlanarak açılıp kapanması ile kontrol edilen, dekoratif bir pencere örtüsüdür. Kumaşın katlama işlemi, özel bir makinede yapılır ve kumaş üzerinde kırışıklıklar oluşturulur. Bu kırışıklıklar, perde açıldığında katlar arasında oluşan boşlukları ortaya çıkarır ve hoş bir görünüm yaratır.

Plicell perdeler genellikle tek renkli veya desenli, transparan veya opak olarak tasarlanabilmekte olup aynı zamanda farklı ebatlarda ve şekillerde pencerelere uygun olarak özelleştirilebilmektedirler.

Plicell perdeler, diğer perdelerin aksine hem açılıp kapanabilir hem de yukarı doğru toplanarak tamamen açılabilmektedir. Bu özellikleri sayesinde, ışık kontrolü ve gizlilik sağlamak için en ideal perde çeşidi olarak kabul edilen Plicell perdeler çeşitli mekanizmalar kullanılarak kontrol edilebilmektedirler.

Plicell perdeleri hareket ettirmek için ip, zincir veya motor sistemleri kullanılmakta olup özellikle kafe gibi işletmelerde veya ofislerde pratik açılıp kapanma özellikleri sayesinde oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Plicell Perde Modelleri

Plicell perde modelleri hem şık bir görünüm sağlamaları hem de kolay kullanıma sahip olmaları ile ofislerde en çok kullanılan perde çeşitleri olmaktadır. Birçok farklı model, kumaş veya renklere sahip olan bu ürünler ışığı geçirmeyen tam karartma özelliği yanı sıra yarı karartma tül kumaşlar, baskılı kumaşlar veya sade kumaşlar gibi çeşitlilik göstermektedirler.

Özellikle stor perde grubunda yer alan bu ürünler sahip oldukları çeşitli mekanizmalar ile aşağı ve yukarı yöne doğru hareket ettirilebilmektedirler. Plicell perde modelleri içerisinde en yaygın olarak üretilmekte olan modelleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Katlamalı perdeler
  • Rulo perdeler
  • Zebra perdeler
  • Jaluzi perdeler

Plise Perde Nerede Kullanılır?

Plise perde kullanım alanları sahip olduğu kolay kullanımı sayesinde oldukça geniştir. Genellikle patron odası veya ofis gibi alanlarda sık sık tercih edilmekte olan bu ürünler aynı zamanda evlerde cam balkon içinde kullanılmaktadır.

Pencereler veya balkon kapılarında, mağaza vitrinlerinde kafelerde, havaalanlarında veya şehirler arası otobüslerde sık sık kullanılmakta olan bu ürünler bazen çocuk odası, oturma odası, yatak odası, misafir odası veya salon gibi alanlarda da tercih edilmektedirler.

Plicell Perde Avantajları

Bir marka olan plicell perde kullanıcılarına birçok farklı alanda avantaj sağlamaktadır. Özellikle Plicell perdeler, yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve dayanıklılığı arttırmak için özel bir işleme tabi tutulurlar. Bu nedenle oldukça kaliteli ürünler olarak kabul edilmektedirler.

Aynı zamanda farklı seçeneklerin bulunması, enerji tasarrufu sağlamaları, iç mekân havalandırma asında uygun olmaları ve kolay kullanıma sahip olmaları gibi çeşitli avantajları bulunmaktadır.

Plicell perde modelleri arasında, farklı kumaş türleri, renkler ve desenler mevcuttur, bu sayede her tarza ve dekorasyon tarzına uygun bir perde seçebilirsiniz.

Plicell Perde Montajı Nasıl Yapılır?

Plicell perde montajı nasıl yapılır? Sorusu özellikle bu ürünleri yeni yeni kullanmaya başlayan kişiler tarafından en çok merak edilen konu içerisinde yer almaktadır. Genellikle bu ürünler satın alınan firmalar tarafından monte edilse de bazen kişilerin kendisi monte etmek istediğinde bu sorunun cevabını araştırmaktadır.

Montaj için ihtiyaç duyulan ekipmanlar içerisinde matkap, merdiven çekiç ve metre oldukça önemli bir yere sahiptir. Oldukça kolay bir şekilde monte edilebilmesi mümkün olan bu ürünler için en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla Onur Home AVM sayesinde ulaşabilirsiniz.

Paylaş
Telefon
WhatsApp
Instagram